Kompozitinės lauko durys „VIKKING“

Jei siekiate tobulo rezultato, verta atkreipti dėmesį į duris, kurių konstrukcija savyje jungia medžio estetiką, aliuminio lengvumą, plastiko ilgaamžiškumą bei plieno tvirtumą. Kompozitinės lauko durys yra optimalus pasirinkimas individualiems namams, nes pasižymi ypač gera šilumos ir garso izoliacija, sandarumu.

Šių durų gamybai naudojamos mechaniniam poveikiui atsparios, stiklo pluoštu sutvirtintos poliesterio plokštės, tarpai užpildomi drėgmės nesugeriančia ir šilumai nelaidžia medžiaga. Kompozitinės lauko durys taip pat yra gerai apsaugotos nuo įsilaužimo, nebijo drėgmės ir korozijos.

Lyginant su kitais durų tipais, „VIKKING“ gaminiai išsiskiria didele spalvų, paviršiaus faktūrų, apdailos detalių įvairove. Dar vienas privalumas – jas galima dažyti viena arba keliomis spalvomis pagal RAL paletę, įsigyti ir su įvairiausiais vitražinio, matinio ar skaidraus stiklo paketų langeliais, LED apšvietimu, nerūdijančio plieno apdailos elementais bei kitais priedais. 

Esame oficialus „VIKKING“ atstovas Lietuvoje. Siūlome įsigyti trijų linijų modelius: „ARCTIC PLUS“; „ARCTIC“ ir „PREMIUM“, kurių varčios storis 75; 65 ir 54mm, o šilumos perdavimo koeficientas 0,63; 0,81 ir 0,85 W/m²K.