Vidaus durys

Susipažinti su mūsų siūlomomis durimis, bei jų kainomis galite atsisiuntę katalogą.

Siūlome daugiau nei 500 modelių, tarp kurių puikiai atitinkančias skonį ir poreikius duris tikrai ras kiekvienas. EKONOMINĖ klasė – ieškantiems nebrangių durų, PREMIUM pasižymi aukšta kokybe, spalvų bei paviršiaus struktūrų įvairove, o LUX klasė išsiskiria vokiškomis gamybos technologijomis ir efektingu itališku dizainu. PREMIUM ir LUX klasių duris galima rinktis su sustiprintomis varčiomis, įprastomis arba reguliuojamomis (apgaubiančiomis) staktomis, kurios pagreitina ir supaprastina montavimą.

Fanieruotos vidaus durys gaminamos iš MDF medžio dulkių fanieros. Tokios durys atsparios drėgmei ir temperatūrų svyravimui, nesunkios. Jų privalumai – gera kaina už universalias, lengvai eksploatuojamas duris. Jas galima dažyti pagal RAL spalvų paletę, kad geriau įsilietų į bendrą interjerą ar suteiktų jam šiek tiek originalumo. Fanieruotos durys gali būti klijuojamos medžio lukštu iš ąžuolo, raudonmedžio, uosio, atsižvelgiant į kliento pageidavimą. Tokios vidaus durys iš tiesų vis dažniau pasirenkamos, dėl gerų eksploatacijos savybių ir estetiškos išvaizdos, derančios prie klasikinio ir modernaus interjero.

 

Vidaus durys

Medinės durys tai nesenstanti klasika ir prabanga. Galite užsisakyti įvairios aukštos kokybės medienos duris. Jos gali būti apklijuotos medžio lukštais. Pavyzdžiui, renkantis šiek tiek pigesnes pušies medžio duris, jas galima apklijuoti ąžuolo ar uosio lukštu. Toks variantas leidžia džiaugtis į ąžuolines ar uosines panašiomis durimis, bet kartu ne tokiomis sunkiomis ir ne tokiomis brangiomis. Mes gaminame tik iš kokybiškos medienos, kuri užtikrina atsparumą drėgmei ir ilgaamžiškumą.

Mes siūlome aukštos kokybės modulines ir skydines vidaus duris, pagal individualius išmatavimus.