Stoginės automobiliams, pavėsinės

      Galime padėti įsirengti stogines automobiliams arba Jūsų poilsiui. Techninės bei dizaino galimybės leidžia sukurti norimą sprendimą Jūsų namams. Stoginė gali atstoti garažą. Tai funkcionali ir estetiška vieta automobiliui, kuri dera prie eksterjero dizaino ir atlieką labai svarbią funkciją apsaugant automobilį nuo saulės, lietaus ar kitų gamtos reiškinių. Moderniai atrodanti stoginė puikiai papildys Jūsų kiemo aplinką ir nepriekaištingai tarnaus ilgus metus. Mūsų stoginių kainos, praktiškumas ir sumontavimo greitis dažnai nulemia klientų sprendimą rinktis jas, lyginant su kitokiomis konstrukcijomis.

Stoginė automobiliui. UAB Vekstrus

      Stoginės gali būti naudojamos ne tik kaip stogas virš automobilių. Inovatyvių techninių sprendimų pagalba galime įrengti ir dengtą terasą ar pavėsinę. Konstrukciją galima prijungti prie jau pastatytų statinių. Mūsų surenkamos stoginės atitinka svarbiausius klientų poreikius: ilgą tarnavimo laiką, estetinį vaizdą ir prieinamą kainą. Jos ne tik apsaugo nuo kaitrių saulės spindulių, lietaus, krušos, stipraus vėjo, bet ir suteikia privatumo. Jei norėsite leisti laiką terasoje žvarbiais vakarais, lyjant stipriam lietui ar šaltą žiemą stebint krintančias snaiges – pavėsinę galėsime įstiklinti.

Mūsų gaminiai gali lengvai įsilieti į Jūsų aplinką, tik būtina atkreipti dėmesį renkantis:

1. Konstrukcijos spalvos:

     Pavėsinė ar stoginė atrodo jaukiau ir labiau įsilieja į aplinką, kai yra pasirenkamos tinkamos spalvos. Plieno konstrukcijos elementai gali būti nudažyti milteliniu būdų, Jūsų pasirinkta spalva iš mūsų plataus RAL spalvyno arba padengti dekoratyvinio tinko danga. Spalvas galima rinktis, kolonoms ir kitiems elementams.

2. Stogo danga:

Standartinės stogo dangos gaminamos iš cinkuotų trapecijos lakštų. Stogui siūlomos keturios spalvos: balta, ruda, antracitas, raudonų plytų.

3. Dizaino elementai:

     Jei norite daugiau privatumo ar tiesiog susikurti jaukesnę aplinką – sienelės gali būti dekoruotos medžiu ar plienu. Medinės dailylentės gali būti įvairių raštų, spalvų bei išmatavimų. Jei tiesiog norite, kad gaminys tarnautų kuo ilgiau ir nereikalautų papildomos priežiūros – siūlome cinkuoto plieno segmentinius elementus.