Moduliniai garažai

Praktiškumas, kurį papildo paprastas, bet tuo pačiu ir modernus dizainas.

      Šiais laikais garažai namo kieme atlieka jau nebe tik automobilio ar sodo įrankių laikymo paskirtį. Kalbėdami apie mūsų gaminius akcentuojame, kad garažas, taip pat, gali būti puiki vieta Jūsų dirbtuvėms ar asmeninei sporto salei. Tai itin aktualu, kai garažo konstrukcija sumontuota iš daugiasluoksnių plokščių, kurių dėka sienų varža (R) siekia net 1,82 m2 K/W. Garaže, taip pat, pagal savo poreikius, galima lengvai sumontuoti elektros instaliaciją ar vėdinimą.

      Mūsų siūlomi lengvai surenkami moduliniai garažai yra populiarūs klientų tarpe dėl savo paprasto dizaino. Juos galima labai lengvai pritaikyti prie Jūsų namų aplinkos bei kitų pastatų. Visos surenkamos konstrukcijos pasižymi funkcionalumu, todėl galima suderinti praktiškumą su akį traukiančia išvaizda. Unikaliais eksterjero akcentais gali tapti stogo danga, parapeto skarda, durys ar langai.

     Daugelis Jūsų patvirtina, kad kompanijos „VEKSTRUS“ surenkamus tinkuotus garažus vizualiai sunku atskirti nuo įprastų ir plačiai paplitusių mūrinių garažų. Kuriant konstrukcijas buvo plačiai pagalvota apie šiuolaikinio žmogaus poreikius ir vertinta:

 • VIZUALINIS SUDERINAMUMAS SU GYVENAMUOJU NAMU;

 • FUNKCIONALUMAS, MOBILUMAS;

 • KAINA;

 • SUTAUPYTA VIETA KIEME;

 • PASTATYMO GREITIS;

 • GALIMYBĖ GARAŽĄ PADIDINTI AR SUMAŽINTI.

     Pagrindinis mūsų tikslas – patenkintas klientas. Mūsų įrengtos konstrukcijos klientą turi džiuginti ne vienerius metus, todėl renkamės tik geriausių gamintojų komponentus. Gaminant konstrukcijas ir atliekant montavimo darbus naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas iš žinomų gamintojų, tokių kaip „Hörmann“, „Krispol“, „Maslen“ ar „Aston“.

     Renkantis garažą ir jo tipą, pirmiausia reikėtų nuspręsti kokie yra Jūsų poreikiai ir numatoma garažo paskirtis. Tuomet įvertinti galimybes norimą garažą įrengti konkrečioje vietoje. Nuo kiekvieno garažo tipo priklauso ir gaminio išmatavimai, tačiau esant poreikiui, galime pagaminti garažą ir pagal asmeninį Jūsų užsakymą. Plieninių konstrukcijų pagalba galime pastatyti statinį, kuriame garažas automobiliui būtų sujungtas su sodo nameliu ar stogine.

Mūsų gaminiai gali lengvai įsilieti į Jūsų aplinką, tik būtina atkreipti dėmesį renkantis:

1. Fasado spalvą

     Labai svarbu tinkamai išsirinkti kokia bus garažo fasado spalva. Nuo to priklauso kaip naujas pastatas atrodys šalia kitų statinių. Šiuo metu pagrindinės fasado spalvos yra devynios: balta, šviesiai geltona, tamsiai geltona, smėlio, plytų raudona, ruda, šviesiai pilka, tamsiai pilka, žalia. Esant poreikiui galima parinkti ir specifinius atspalvius.

2. Stogo dangą

Standartinės stogo dangos yra pagamintos iš cinkuotų trapecijos formos lakštų. Siūlome keturias spalvas: baltą, rudą, antracitą, plytų raudoną. Jei norite, kad Jūsų garažo stogas būtų ne tik itin tvirtas, bet ir šiltas – siūlome rinktis daugiasluoksnes plokštes. Tokiu būdu stogo apkrova gali būti padidinta net iki 250 kg/m2.

3. Garažo vartus

     Garažo vartai yra vienas svarbiausių kokybiško garažo elementų. Mes dirbame tik su patikimiausiais gamintojais – naudojame tik „Hörmann“ ir „Krispol“ prekės ženklų vartus. Šie gamintojai yra rinkos lyderiai jau daugelį metų, o tai įrodo jų patikimumų. Visi „Hörmann“ ir „Krispol“ garažo vartų modeliai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir gali būti įvairių spalvų bei paviršių. Garažo vartų dizainas gali būti lengvai pritaikytas ir prie namo fasado arba namo lauko durų dizaino. Svarbu yra ir tinkamai pasirinkti garažo vartų tipą. Įprastai siūlome segmentinius pakeliamus ar klasikinius dvivėrius garažo vartus.

4. Priedus

     Prie kiekvieno garažo rekomenduojame įrengti PVC lietaus nuvedimo sistemą. Plienines duris siūlome iš „HÖRMANN“ ar „WIŚNIOWSKI“ kolekcijų. Pasirinktinai komplektuojame langelius su skaidriu arba matiniu stiklu.

Pagrindiniai garažų tipai:

 • Garažas 1-am automobiliui;
 • Garažas 2-iems automobiliams su 2-iem siaurais vartais;
 • Garažas 2-iems automobiliams su 1-ais plačiais vartais;
 • Garažas kartu su sodo nameliu;
 • Garažas kartu su stoginėmis / stogeliais;
 • Specialiai paaukštintas garažas (iki 3000 mm aukščio);
 • Garažas motociklui;
 • Blokuoti garažai;
 • Pagal spec. užsakymą pastatyti garažai.