Vartai garažui

Pagal jūsų užsakymus gaminame vartus garažui buitiniams poreikiams ir pramonei bei paslaugų sektoriams. Mūsų vartų išskirtinumas – itin tvirta konstrukcija, didesnis storis, ilgaamžiškumas, dizainas pagal kiekvieno kliento poreikį.

Tvirtos konstrukcijos

Visos konstrukcinės vartų dalys – vyriai, bėgiai, spyruoklės yra cinkuoti, siekiant suteikti kuo didesnį ilgaamžiškumą. Vartai turi itin tvirtą rėmą, o juose esančiose spyruoklėse viršuje įmontuotas tvirtesnis mechanizmas. Be to, esame tikriausiai vieninteliai Lietuvoje siūlantys 60 mm storio vartus garažui. Toks produktas užtikrina, kad garažas bus šiltesnis nei įprastas, o tvirtos konstrukcijos suteiks jam ilgą tarnavimo laiką. Vartai stabiliai ir tyliai darinėjasi dėka guolinių ratukų, dengtų nailonu. Jie valdomi automatiniu arba rankiniu būdu, valdymas su diržine pavara garantuoja dar tylesnį darinėjimą.

Vartai garažui pagal individualius kliento poreikius

Susitikę su klientu ir išgirdę jo poreikius, tiksliai ir profesionaliai juos įvykdome, sutartu laiku. Vartų dydis gali būti toks, kokio jūs pageidaujate. Pirmiausia atliekame tikslius angos išmatavimus, tada pagaminame vartus laikydamiesi aukščiausių standartų ir profesionaliai sumontuojame. Visi profesionaliai atlikti darbai lemia saugią ir komfortišką vartų eksploataciją bei gerą šilumos izoliaciją, ilgaamžiškumą.

Buitiniai garažo vartai

Buitiniai garažo vartai

Patogiai ir be rūpesčių naudositės kasdien

Pramoniniai garažo vartai

Nesvarbu, maži ar dideli - visi vienodai patikimi

Garažo vartai nebūtinai turi atrodyti nuobodžiai. Mes pasiūlysime išskirtinio dizaino vartų paviršių.

Prabangos garažo vartams suteiks daugybė medieną imituojančio laminato rūšių. Juos galima dažyti bet kuria spalva iš RAL paletės, kad gražiai įsilietų į pastato interjerą ir kiemo eksterjerą. Vartai su įstiklinimu suteiks daugiau šviesos garaže, o su ventiliacijos grotelėmis – daugiau gaivaus oro.