Lauko durys namui

Rengiantis įsigyti kokį nors daiktą dažnai vadovaujamasi principu „patinka – nepatinka“. Daugiausiai dėmesio skiriama išvaizdai, spalvai, dizainui. Žinoma, nelieka nepastebėta ir kaina. Tačiau renkantis lauko duris savo namams vien šių kriterijų nepakanka. Juk lauko durys turi ne tik gražiai atrodyti – jų tikroji paskirtis yra patikimai saugoti būstą nuo šalčio ar karščio, triukšmo bei nekviestų svečių. Todėl jos turi būti sandarios, šiltos ir tvirtos. Mūsų siūlomos – VIKKING bei ARCTICA būtent tokios ir yra.

Tai kompozicinės durys, skirtos ne butui, kur yra mažas temperatūrų svyravimas, bet laukui. Dėl kelių sudedamųjų dalių – medienos, šiltinamos medžiagos, plieno ir PVC plėvelės šios durys atlaiko didelius temperatūrų skirtumus, jos sandarios, šiltos, gražaus dizaino ir patvarios. Be to, atsižvelgę į rinkos poreikius, mes sukūrėme funkcionalias lauko duris už pakankamai mažą kainą.

Šiltos lauko durys ARCTICA DOORS

ARCTICA – modernaus ir klasikinio dizaino lauko durys, gaminamos su poliuretano užpildu, kuris kartu su patikimomis tarpinėmis užtikrina puikią šilumos bei garso izoliaciją.

Kompozicinės VIKKING durys

Esame oficialus VIKKING atstovas Lietuvoje.