Langai namams

Langai atlieka keletą funkcijų gyvenamosiose patalpose – suteikia estetinį vaizdą, praleidžia natūralią šviesą ir izoliuoja šilumą bei garsą. Lietuvoje populiariausi langai namams yra plastikiniai, mediniai arba aliuminiai. Kokius pasirinkti priklauso nuo kliento poreikių. Plastikiniai – vieni iš populiariausių dėl geros kainos ir kokybės santykio. Medinius langus renkasi vertinantys natūralumą ir estetiką. Aliuminiai langai yra labai tvirti ir puikiai sulaikantys šilumą, tačiau dėl išvaizdos juos dažniau renkasi modernių patalpų, biurų, gamyklų savininkai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis langus namams?

1. Šilumos izoliacija.

Apsisprendę, iš kokių medžiagų bus jūsų langai, toliau atkreipkite dėmesį į jų šilumos izoliacijos savybes t.y. kaip langai geba sulaikyti šilumą namo viduje. Šis parametras matuojamas koeficientu Uw. Kuo šis koeficientas mažesnis, tuo langai namams geriau išsaugos šilumą. Aukštos kokybės langais laikomi tie, kurių Uw mažesnis nei 1. Pavyzdžiui, kai Uw=0,73W/m2K langai labai gerai sulaiko šilumą ir atitinka pasyvaus namo reikalavimus.

2. Stiklo paketas

Mes siūlome dviejų arba trijų stiklų stiklo paketų medinius, plastikinius ir aliuminius gaminius. Šilto namo langai turėtų būti trijų stiklų stiklo paketo.

3. Kameros

Plastikinių langų rėmai būna 5, 6, 7 kamerų. Kameros – tai oro tarpai rėmuose, kuo jų daugiau tuo langai namams šiltesni.
Mediniai langai neturi oro kamerų, tačiau medžio šiluminė varža yra didelė, todėl jie visada bus šilti.

Langai namams

Dar svarbios savybės įsigyjant langus namams – garso izoliacija ir saugumas. Galite konsultuotis su mūsų profesionalais ir patarsime, kokie produktai geriausiai tinka jūsų ir būsto poreikiams.