Lengvai surenkami nameliai

     Ar kada esate pagalvoję, kad Jūsų namuose ar sandėliuke trūksta vietos susidėti net paprastiems sodo įrankiams ar dviračiams? Galbūt įsigijote dar vieną automobilį, o vietos garaže jam, taip pat, nebėra? Šios situacijos pažįstamos ne vienam, tačiau kaip galėtume jas išspręsti?

     Svarstydami apie naujo sandėliuko ar garažo statymą, iš karto susimąstome apie visus laukiančius sunkumus: gyvenamasis kiemas ilgam taps statybų aikštele, reikės skirti daug savo laiko kokybiškų statybinių medžiagų, profesionalių meistrų paieškai bei statybos darbų priežiūrai…

     Susitaikius su visais laukiančiais sunkumais, neretai, yra pasirenkama statyti medinius garažus. Deja, tokie garažai nėra tinkami kiekvienam kiemo dizainui ir jų pastatymo procesas, taip pat, nebūna lengvas. Prieš statant medinį garažą dažnai nėra susimąstoma apie tai, kad ateityje, norint išsaugoti estetinę išvaizdą, garažą reikės nuolatos prižiūrėti, reguliariai perdažyti.

     Pigiausia problemos sprendimo alternatyva – skardiniai garažai, kurie, deja, nepasižymi nei kokybe, nei estetine išvaizda. Tokie garažai dažnai būna nesandarūs, juos sunku apšiltinti. Mūriniai garažai vis dar išlieka populiariausiu pasirinkimu, tačiau jie reikalauja didelių finansinių investicijų, statyba yra sudėtinga bei ilgai užtrunkanti. 

     Šiais laikais jau galime džiaugtis turėdami daug inovatyvesnį pasirinkimą – surenkamus modulinius garažus ar sodo namelius, pagamintus iš nesudėtingų ir kokybiškų konstrukcijų. Tokie gaminiai yra mobilūs, nesunkiai ir itin greitai pastatomi. Pagaminame ir pristatome įvairių išmatavimų ir komplektacijų gaminius, atitinkančius kiekvieno kliento asmeninius poreikius – nuo paprasto mažo namuko žoliapjovei iki didelio apšiltinto garažo su automatiškai atsidarančiais garažo vartais. Statinių konstrukcijų pagrindai sudaryti iš cinkuoto plieno plokščių. Neatsižvelgiant ar sienelė pasirenkama su apšiltinimo medžiaga ar be – jos storis visada siekia 45 mm. Dažnai surenkant tokį namelį ar garažą kieme užtenka jau prieš tai paruošto pagrindo – dažniausiai asfalto ar betono trinkelių.

Kodėl verta pasirinkti mus?

1. Mūsų prioritetas – gaminio kokybė ir estetika

     Visi garažų, namelių, stoginių ir pavėsinių gamybos procesai atliekami itin šiuolaikiškoje ir inovatyvioje gamykloje. Moduliniai nameliai gaminami tik iš aukštos kokybės, sertifikuotų statybinių medžiagų. Plieninės konstrukcijos, plokštės ir stogo danga yra apdirbamos karšto cinkavimo būtu. Šis metodas užtikrina atsparumą oro sąlygoms ir prisideda prie gaminio ilgaamžiškumo. Visiems gaminiams yra suteikiami galiojantys, technines charakteristikas patvirtinantys sertifikatai. Visiems gaminiams yra suteikiama garantija.

2. Lankstumas

     Lanksčiai prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių ir finansinių galimybių. Įsigiliname į planuojamą gaminio paskirtį, įvertiname kiemo išdėstymą. Konstrukcinius elementus gaminame kliento norimų išmatavimų ir formų. Yra galimybė rinktis vieno ar dviejų šlaitų stogą. Asmeniškai yra pasirenkama fasado ir stogo dangos spalva.

3. Namelių kompaktiškumas

      Namelių sienos yra tik 45 mm storio, todėl šie gaminai užima kur kas mažiau vietos, lyginant su mūriniais. Turint tinkamai paruoštą pagrindą, modulinis tinkuotas garažas ar sodo namelis surenkamas dar tą pačią pristatymo dieną! Pasikeitus Jūsų poreikiams ar nusprendus kieme esančius objektus išdėstyti kitaip, Jums nereikės per daug jaudintis dėl surenkamo garažo. Dėl paprastos konstrukcijos sistemos bei kokybiškų medžiagų, mūsų nameliai labai mobilūs, juos ne tik lengva surinkti, bet ir pernešti į kitą vietą ar išardyti.

4. Lengvai pritaikomas dizainas

     Mūsų siūlomi gaminiai lengvai priderinami prie kiekvieno sklypo aplinkos. Jie gali būti ne tik praktiški, bet ir tapti puikia kiemo dizaino detale. Namelių sienos padengtos specialiu dekoratyviniu Šveicarijoje pagamintu „Kabe“ tinku. Kiekvienas klientas gali asmeniškai pasirinkti norimą spalvą fasadui, stogo dangai ar garažo vartams. Stogas gali būti vieno ar dviejų šlaitų su mansarda. Prie namuko galima sukomplektuoti ir stogelį, po kuriuo tilps automobilis ar stalas su kėdėmis.

5. Lengva priežiūra

     Garažo sienų išorė apdorota specialiai sukurtu, žinomo Šveicarijos prekės ženklo „Kabe“ tinku. Šis tinkas puikiai sukimba su plieno lakštu, užtikrindamas aukštą atsparumą besikeičiančioms meteorologinėms oro sąlygoms. Kokybiškas tinkas yra savaime išsivalantis, todėl nereikalauja specialios priežiūros. Jei sienos stipriai išsitepa – galite jas lengvai nuplauti su aukšto slėgio plovimo įrenginiu. Visada pridedame papildomą kiekį tinko, kurį galite panaudoti įvykus mechaniniam pažeidimui.

6. Kaina

     Skaičiuojama, kad įprastinis mūrinis garažas automobiliui kainuoja apie 60 proc. brangiau, lyginant su mūsų siūlomu surenkamu garažu. Mūsų siūlomų konstrukcijų dėka naudodami naujausias technologijas padėsime sutaupyti Jums ne tik pinigų, bet ir svarbiausia – laiko!

MŪSŲ SIŪLOMI GAMINIAI:

Surenkamas garažas. UAB Vekstrus
SURENKAMI GARAŽAI
Surenkamas sodo namukas. UAB Vekstrus
SANDĖLIUKAI
PAVĖSINĖS
Stoginė automobiliui. UAB Vekstrus
STOGINĖS AUTOMOBILIAMS