Isotex

Statybiniai blokeliai ISOTEX

ISOTEX

10 PRIEŽASČIŲ PASIRINKTI ISOTEX BLOKELIUS SAVO NAMUI

Kokybiškų statybinių medžiagų pasirinkimas ne tik užtikrina lengvesnį bei sklandesnį statybos procesą, bet ir efektyviai prisideda prie pastato ekonomijos ir ilgaamžiškumo. Pateikiame Jums pagrindines 10 priežasčių pasirinkti ISOTEX blokelius savo namui.

1. Statybos greitis

Iki trijų kartų greitesnė statyba nei statant įprastą mūrą, nes:   

UAB Vekstrus ISOTEX

– ISOTEX blokai dedami sausu būdu vienas ant kito, užliejant juos betonu kas šešias eiles. Tai sutaupo laiko, nes jų nereikia klijuoti.
– Sienos statomos iškarto apšiltintos, nereikia laukti kol bus atvežtos apšiltinimo medžiagos, nereikia šiltinti fasado ar sienos iš garažo pusės.
– Nereikia daryti klojinių sąramoms bei monolitiniam žiedui.
– Nereikia rišti armatūros monolitiniam žiedui.
– Nereikia montuoti langų išnešimo profilių.
– Sienos yra tinkuojamos. Tai sutaupo laiko, nes nereikia montuoti gipso kartono.
– Paprasta sumontuoti ventiliuojamą fasadą.
– Statant pastatą iš kitų gamintojų blokelių ir renkantis kampinius langus, jiems yra reikalingos papildomos metalinės atramos bei papildomas jų montavimas. Statant su ISOTEX, kai langų angos į kiekvieną pusę neviršija 3 m., metalinės atramos kampuose nėra reikalingos. Ši savybė sutaupo ne tik laiką, bet ir statybos sąnaudas.

2. Šilumos akumuliacija, mažesnės šildymo/vėsinimo išlaidos, energijos taupymas

– ISOTEX blokelio viduje esantis betonas sukuria svorio centrą kuris akumuliuoja šilumą. Betonas sugeria sklindančią pastato šilumą, o išorėje esantis uždarų porų BASF kompanijos neoporas ją spinduliuoja atgal. Dėl šių priežasčių net nustojus šildyti namą, jo vidaus temperatūra kris iki dviejų kartų lėčiau, lyginant su analogiškos konstrukcijos mūriniu pastatu, pastatytu iš kitų statybinių medžiagų.
– Šiltuoju metų laiku vėsinant pastatą, vėsuma yra „sandėliuojama“ pastato vidinėse ir išorinėse sienose, todėl namas ilgesni laiką išlieka gaivus ir vėsus.
– ISOTEX blokeliai geba akumuliuoti šilumą. Iš šių blokelių pastatytų namų šildymui ir vėdinimui išleidžiama daug mažiau pinigų, lyginant juos su kitais.

3. Energijos taupymas

– Dėl unikalios, iš ISOTEX blokų pastatyto statinio konstrukcijos, be įprasto šilumos šaltinio namas šildymui naudoja visą patalpose atsiradusią šilumos energiją, sukurtą: žmonių, gyvūnų, karšto vandens garų, gaminamo maisto, elektronikos ar buitinių prietaisų, automobilių, apšvietimo, elektros laidų skleidžiamos šilumos ir t.t.

4. Garso izoliacija iki 61dB

– Daugelis yra pratę gyventi silpna garso izoliacija pasižyminčiuose namuose, apšiltintuose polistirolu ar neoporu. Pasirinkus ISOTEX blokelius, garsiai sklindanti muzika, lojantys šunys, garsūs fejerverkai, pravažiuojantys automobiliai, motociklai ar kiti triukšmo šaltiniai Jūsų ramaus poilsio nebetrikdys. Tiek išorinės, tiek vidinės namo sienos, pastatytos iš ISOTEX blokų, puikiai slopina visas garso bangas.
– ISOTEX blokelio konstrukcinė medžiaga taip gerai sugeria garsą, kad iš jos net yra gaminami garso barjerai, akustinės perdangos bei akustinės sienos.

5. Nėra kondensato, pelėsio

– Namo siena, pastatyta iš ISOTEX blokelių, nesukuria „akvariumo efekto“, priešingai nei mūrinė siena, apšiltinta putų polistirolu ar neoporu; karkasinio namo siena, izoliuota drėgmei nelaidžiomis plėvelėmis; siena iš SADWICH panelių ar kita drėgmei nelaidi siena.
– Vykdant statybos darbus, namo sienos sugeria didelį kiekį drėgmės, kuris atsiranda lyjant lietui, vykdant betonavimo, tinkavimo ar dažymo darbus. Pilnam įprastos mūro sienos išdžiovinimui įprastai prireikia iki dviejų metų laiko. ISOTEX siena nėra uždara drėgmei, todėl tokio pastato džiovinimas truks trumpai, tokiame name visada bus malonus mikroklimatas, neatsiras sveikatai kenksmingas pelėsis.
– Drėgmės atidavimas per sienas iš ISOTEX yra toks efektyvus, kad vykdant apdailos darbus žiemą galima stebėti kaip namo išorinėje susidaro ledo juostos.

6. Pastatas atsparus gaisrui

– Nors ISOTEX blokeliai yra pagaminti iš medžio ir neoporo, iš jų pastatytas pastatas priskiriamas nedegiems pastatams.

7. Saugus pastatas

– Namai, pastatyti iš ISOTEX, gali apsaugoti nuo netoliese įvykusių sprogimų, skeveldrų, kulkų.

8. Seisminis atsparumas

– Dėl savo seisminio atsparumo iš ISOTEX blokelių pastatyti pastatai yra pamėgti žemės drebėjimų zonose.

9. Tvarus pastatas

– Daugiau kaip 90 proc. blokelio sudėties sudaro eglės mediena, apie 8 proc. mineralai, likę 2 proc. – cementas. Kaip šilumos izoliacinė medžiaga yra naudojamas neoporas, pagamintas iš sertifikuotos tvarios biomasės.

10. Finansinė nauda

– Priklausomai nuo pastato konstrukcijos, sienos iš ISOTEX sistemos bendra pastatymo kaina gali būti iki 12 proc. mažesnė, lyginant su kaina, gaunama naudojant kitokias statybines medžiagas.
– ISOTEX siena „dirba“ akumuliacijos principu, todėl patiriamos mažesnės išlaidos šildymui ir vėdinimui.
– Nereikalingi drėgmės surinkėjai.
– Užstatant tą patį žemės plotą su ISOTEX, dažnai yra gaunama didesnė vidaus patalpų kvadratūra, nei statant kitomis medžiagomis. Įprasto namo vienai šeimai vidaus plotas, palyginant, gali tapti didesnis nuo kelių iki keliolikos m2. Ši savybė taps papildomu uždarbiu pastato pardavimo atveju.
– Namo, pastatyto iš ISOTEX blokų, pridėtinė vertė yra didesnė nei įprasto, todėl toks namas ateityje bus parduodamas brangiau.

Pastačius namą, ateityje galima lengvai pakeisti vidaus ar išorės apdailą, baldus, buitinę techniką, tačiau niekada negalėsime pakeisti jo konstrukcijai naudotų medžiagų. Teisingas statybai naudojamų blokelių pasirinkimas nulems ne tik statybos eiga, greitį, pastato ekonomiškumą bet ir užtikrins gyvenimo jame kokybę.

ISOTEX blokeliai
ISOTEX blokeliai
ISOTEX blokeliai
ISOTEX blokeliai
ISOTEX blokeliai
ISOTEX blokeliai

Sertifikatai ISOTEX

Esame oficialūs ISOTEX blokelių atstovai šiaurės Lietuvoje. Planuojate statyti namą? Krepkitės į mus, pasistengsime pateikti geriausią pasiūlymą!