Mediniai langai

„Vekstrus“ mediniai langai – tai puikus pasirinkimas, norintiems jaukių, elegantiškų, šiltų ir prabanga dvelkiančių namų. Natūralios medienos medžiagos vertinamos dėl ekologiškumo ir išskirtinai prabangios išvaizdos.

Šie aukščiausios kokybės langai taupo šilumos energiją ir atitinka A+, A++ energetinio efektyvumo klases. Jų šilumos perdavimo koeficientas lygus 0,8 W/m2K. Oro sandarumas atitinka aukščiausios 4 klasės reikalavimus, o atsparumas vėjo slėgiui – C3 kategorijos reikalavimus. Langų rėmai gaminami iš atmosferos sąlygoms atsparaus D4 klasės klijais klijuoto tašo.

Siūlome įvairių spalvų medinius langus, kuriuos galėsite priderinti prie savo namų interjero.

Mediniai langai

Klijuotos medienos langai

Klijuotos medienos langai – tai pasirinkimas tarp prabangos, ilgaamžiškumo, natūralumo ir geros kainos. Langai gaminami iš aukštos kokybės klijuotos medienos, kuri užtikrina atsparumą deformacijoms. Medienos sluoksniai klijuojami priešinga kryptimi, todėl medinė lango dalis nesupleišės ir nepradės skilinėti. Klijuota mediena yra labai atspari, ji net 80 % atsparesnė išorės poveikiui ir 40 % vidaus poveikiui, palyginus su paprastu medžiu. Langus siūlome 78 ir 92mm storio.  Mūsų mediniai langai yra sertifikuoti, todėl atitinka visus saugumo reikalavimus. Kreipkitės, atliksime išmatavimus, patarsime rūpimais klausimais ir profesionaliai sumontuosime langus.