Plastikiniai langai

Plastikiniai langai yra vienas dažniausių pasirinkimų keičiant langus bute ar montuojant naujai statomame būste. Jų populiarumą lemia puikios savybės:

  • estetiška išvaizda,
  • gera šilumos ir garso izoliacija,
  • ilgaamžiškumas.

„Vekstrus“ siūlomi plastikiniai langai gerai išlaikys šilumą už lango siaučiant stipriam žiemos ar rudens vėjui. Jeigu gyvenate netoli gatvės, pagaliau galėsite mėgautis ramybe namuose, nes jie puikiai izoliuos automobilių skleidžiama triukšmą.

Papildomai galite rinktis:

  • – Galimybė pagaminti langus, padengtus iš vienos arba dviejų pusių spalvota PVC danga.
  • – Padidinto saugumo priešįsilaužiminius apkaustus.
  • – Dvistiklius arba tristiklius stiklo paketus.
  • – Tonuotą, šviesą atspindintį, matinį arba raštuotą stiklą.
  • – Dekoratyvines groteles stiklo paketo viduje.
  • – Langų priedus: ventiliacijos priedus, tinklelius nuo vabzdžių, roletus, žaliuzes, vidaus palanges, išorės palanges ir kt.

Siūlome pasaulyje pripažintų gamintojų produktus:

„Perfectherm“

Šilumos laidumo koeficientas 0,78W/m²K. Langus sudaro 6 oro kameros, 3 tarpinės, o profilio storis 80mm. Tai 48 mm, trijų stiklų stiklo paketų langai, turintys naujos kartos selektyvinę dangą, kuri dar geriau apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir dar geriau sulaiko šilumą. Stiklo paketo, kurio storis 48 mm., šiluminio laidumo koeficientas 0,5W/m²K.

„Optitherm“

Langų šilumos laidumo koeficientas 0,94W/m²K. 6 kamerų 80mm langai, su 3 – jų stiklų stiklo paketais. Trijų stiklų paketo, 40 mm. storio, šilumos laidumo koeficientas yra 0,6W/m²K. Galimas langų pasirinkimas ir su dviejų stiklų paketu.

„Clasictherm“

Langų su dviejų stiklų paketais šilumos laidumo koeficientas 1,4W/m²K. Jie turi 6 oro kamerų sistemą, o profilio storis – 70mm. Galima rinktis su dviejų ar trijų stiklų stiklo paketais. Dviejų stiklų, 24mm. storio, paketo šilumos laidumo koeficientas 1,1W/m²K.

„KÖMMERLING“

Tai aukščiausios klasės 76 mm ir 88 mm langai, kurių šilumos laidumo koeficientas itin žemas – 0,74-0,84 W/m²K. Languose panaudota naujos kartos selektyvinė danga, puikiai apsauganti nuo saulės spindulių ir itin gerai sulaikanti šilumą. Jie turi trigubo sandarinimo sistemą. Langų varstymui panaudotas vokiškas mechanizmas, turintis apsaugą prieš įsilaužimą – rankenos blokatorių ir fiksuotą lango atvertimą.


Rinkdamiesi mūsų plastikinius langus gaunate puikios kokybės, ilgaamžius ir estetiškus produktus už optimalią kainą.