Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

     Didžiuojamės galėdami pasiūlyti itin šiltas, modernaus ir klasikinio dizaino plienines lauko įėjimo duris „ARCTICA DOORS“. Tai funkcionalios, apšiltintos kompozicinės lauko durys. Konstrukciją sudaro kelių medžiagų kompozitas, kaip cinkuotas plienas ir medis. Lauko durys gaminamos su poliuretano putos užpildu, kuris kartu su patikimomis tarpinėmis užtikrina puikią šilumos bei garso izoliaciją.

Vekstrus Arctica doors

Durų savybės

Kompozicinės durys Arctica doors, durų pjūvis
 • Durys tinkamos A, A+, A++ energinės klasės namų statyboms, „passive“ tipo namams
 • Varčios storis – 55 mm, 72 mm ir 100 mm
 • Durų šilumos laidumo koeficientas nuo U=0,63 [W/m2*K] (priklausomai nuo varčios storio ir durų modelio)
 • Medinė stakta ir varčia sutvirtinta cinkuoto plieno skarda
 • Varčios užpildas – putų poliuretanas arba putų polistirenas
 • Šiltas aliuminis slenkstis su termo intarpu
 • Didelis durų atsparumas vandeniui ir vėjo apkrovai
 • Saugumo klasės: RC2
 • Lengvas varčios reguliavimas: 3D vyriai
 • Yra galimybė sumontuoti „ROTO“ daugiapakopę fiksavimo sistemą su tylia spyna
 • Geros durų akustinės savybės
 • Kokybiška furnitūra (pilnavidūrė nerūdijančio plieno rankena su įpresuojamu žiedu, spynos ir cilindrai iš pasaulinių lyderių (ABBLOY ir WILKA)

      „Arctica doors” lauko durys projektuotos atsižvelgiant menkiausias smulkmenas. Viso to sunkaus darbo rezultatas – tvirtos, ilgaamžės ir itin šiltos lauko durys. Standartinės lauko durys su 72 mm varčia atitinka A++ energetinio naudingumo klasę. Jas galima montuoti ne tik senesnės, bet ir naujos statybos individualiuose namuose, o kas ieško durų „pasyviam namui” gali rinktis ir 100 mm storio varčios duris, kurių šilumos laidumo koeficientas prasideda nuo U=0,63 [W/m2*K]. Šilumines savybes pagerina tinkamai įrengtos tarpinės tarp varčios ir staktos, specialiai pritaikytas aliuminis termo slenkstis, neleidžiantis prasiskverbti šalčiui pro apačią. Durys sumontuotos su 3D vyriais, kurie suteikia galimybę lengvai reguliuoti durų varčia jos neiškeliant, taip užtikrinant maksimalų varčios prispaudimą prie staktos. 55 mm varčios storio durys, kurios apšiltintos putų polisterolu, dažniausiai komplektuojamos su nerūdijančio plieno slenksčiu be termo intarpo.
     Mūsų durys ne tik tinkamai apšiltintos, bet ir tvirtos. Durims didesnį tvirtumą suteikia medinį varčios rėmą ir poliuretano plokštę apgaubiantis vientisas cinkuoto plieno lakštas. Metalas naudojamas tam, kad sudarytų kuo daugiau stabilumo taškų, kurie apsaugo nuo laiko ir neigiamo saulės poveikio. Metalas apgaubia durų varčią aklinai kas neleidžia prasiskverbti į vidų drėgmei. Cinkuotu plienu sutvirtinta ir durų stakta, apsaugant ją nuo deformacijos po daugelio metų eksploatavimo.
     Durims naudojamos tik sertifikuotų gamintojų, patikrintos spynos ir cilindrai. Tokie prekės ženklai kaip ASSA Abloy, Wilka, Winkhaus yra savo srities lyderiai, kurių kokybe galima net neabejoti. Rankenos durims pagamintos iš kokybiško pilnavidurio nerūdijančio plieno. Jos ne tik patikimos, bet ir suteikia durims nepriekaištingą estetinį vaizdą.
     Dar vienas mūsų lauko durų privalumas, kad jų paviršius atsparus saulės spinduliams, taip pat sustiprinta apsauga nuo įbrėžimų. Visa tai dėka pastorintos PVC plėvelės, kuri dažniausiai naudojama garažų vartų sistemose.

Durys pagal Jūsų poreikius!

     Puikiai suprasdami kokia svarbi detalė gyvenamajame name yra  lauko durys, didelį dėmesį skiriame ir jų dizainui. Galime pasiūlyti ir patarti kokios durys geriausiai derėtų prie gyvenamojo namo fasado ir aplinkos. Klientui galvojant kokio dizaino duris pasirinkti, pirmiausia patariame atkreipti dėmesį į namo fasadą, jo spalvą, atkreipti dėmesį į langus, į aplinkos elementus. Turime lauko durų modelių nuo įprastinio klasikinio stiliaus iki modernaus, šiuolaikinio dizaino durų. Kiekvienas, net ir išrankiausias klientas ras sau geriausią sprendimą, nes daugumą detalių nuo durų rašto struktūros, iki pačių rankenų galima sukomplektuoti pagal individualius kliento norus.

Šiltos lauko durys Arctica doors.
Lauko durys Arctica doors A4-T43
Kokybiškos lauko durys Arctica doors T45A22
Lauko durys Vekstrus Lygios-A11
Šiltos lauko durys Arctica doors.
Geros lauko durys A++ Arctica doors T41-S37
Šiltos lauko durys Arctica doors.

Šarvuotos durys tinka tik butui

     Dažnai žmonės ieško šarvuotų durų, galvodami, kad tai geriausias sprendimas jų būstui. Vis tik reikėtų žinoti, kad šios durys puikiai tinka tik butui, ar patalpai, kuri sujungta su šiltu koridoriumi. Kai šarvuotos durys dedamos lauko ir vidaus sujungimui, jas veikia didžiuliai temperatūrų svyravimai, todėl jos dažnai užsidengia drėgme, kartais net šerkšnu, pro duris išeina šiluma. Plastikinės durys taip pat dažnai nuvilia, nes po kurio laiko jos deformuojasi, tampa nesandarios. Kodėl verta rinktis kompozicines lauko duris Jums papasakos mūsų direktorius Raimondas!

Geriausiai klientų vertinamas duris visada turime sandėlyje! Norėdami sužinoti daugiau kreipkitės į mus nurodytais kontaktais arba apsilankykite mūsų el. parduotuvėje.