Sodo namukai

Sodo namukas. UAB Vekstrus     Lengvai surenkamų plieninių konstrukcijų dėka galime įrengti sodo namelius, atitinkančius Jūsų individualius poreikius. Tai gali būti nedidelis, kelių kvadratinių metrų namukas, skirtas laikyti sodo įrankiams, dviračiams, lagaminams ar vaikų žaislams. O gal ieškote sodo namelio, kuris galėtų būti naudojamas ne tik kaip įprastas sandėliukas, bet ir kaip modernus vasarnamis su vitrininiais langais ir dengta terasa? Esame pirmieji Lietuvoje, siūlantys šią naujovę – tinkuotus, visiškai apšiltintus, lengvai surenkamus sodo namelius, pagamintus iš aukščiausios klasės plieno. Namukas pritaikomas kaip erdvė, kurioje malonu būti ištisus metus, neatsižvelgiant ar lauke šalta, ar kaitina vasaros saulė. Tai gali būti puiki vieta Jūsų poilsiui ar įvairiems pomėgiams.
     Siūlome vasarnamius, kurių sienos yra sudarytos iš daugiasluoksnių plokščių su poliuretano užpildu. Sienelės storis – 40 mm, o šilumos varža – net 1,82 m2 K/W. Šilumos izoliacinėmis savybėmis tai prilygsta mūriniam nameliui, kurio sienų storis yra 200 mm.

Standartinių matmenų namukų tipai su plokščiu arba šlaitiniu stogu:

1. Sodo namukas su stogeliu šalia;
2. Sodo namukas su terasa;
3. Sodo namukas pagal individualų užsakymą.

Mūsų gaminiai gali lengvai įsilieti į Jūsų aplinką, tik būtina atkreipti dėmesį renkantis:

1. Fasado spalvą

     Labai svarbu tinkamai išsirinkti kokia bus namuko fasado spalva. Nuo to priklauso kaip naujas pastatas atrodys šalia kitų statinių. Šiuo metu pagrindinės fasado spalvos yra devynios: balta, šviesiai geltona, tamsiai geltona, smėlio, plytų raudona, ruda, šviesiai pilka, tamsiai pilka, žalia. Esant poreikiui galima parinkti ir specifinius atspalvius.

2. Stogo dangą

     Standartinės stogo dangos yra pagamintos iš cinkuotų trapecijos formos lakštų. Siūlome keturias spalvas: baltą, rudą, antracitą, plytų raudoną. Jei norite, kad Jūsų garažo stogas būtų ne tik itin tvirtas, bet ir šiltas – siūlome rinktis daugiasluoksnes plokštes. Tokiu būdu stogo apkrova gali būti padidinta net iki 250 kg/m2.

3. Priedus

     Prie kiekvieno garažo rekomenduojame įrengti PVC lietaus nuvedimo sistemą. Plienines duris siūlome iš „HÖRMANN“ ar „WIŚNIOWSKI“ kolekcijų. Pasirinktinai komplektuojame langelius su skaidriu arba matiniu stiklu.