Langų priedai

Tinkleliai nuo vabzdžių

Puiki išeitis, jei norite atverti langą ir į savo namus įsileisti gryną orą, tačiau baiminatės uodų, musių bei kitų įkyrių vabzdžių. Tinkleliai gaminami pagal lango matmenis ir lengvai tvirtinami. Galima rinktis tinklelį – rėmelį arba tinklelį – roletą. Spalvų pasiūla: balta, ruda, antracitas arba auksinio ąžuolo, pušies ir raudonmedžio medienos imitacijos.

Varčios užraktai

Varčios užraktai užkerta kelią vagystėms smarkiai apsunkindami nesankcionuotą patekimą į patalpas. Juos rekomenduojame montuoti ant senų langų pirmame aukšte esančių butų ir privačių namų savininkams.

Rakinamos rankenos

Piktavaliai gali nesunkiai atidaryti langą su paprasta rankena tiesiog pragręžę rėme skylę ir prakišę pro ją storesnės vielos gabalą. Tokio scenarijaus išvengsite įsigiję rakinamą rankeną arba rankeną su mygtuku.

Papildomos apsaugos nuo įsilaužimo ("grybukai")

Tai svarbi apkaustų dalis, ženkliai padidinanti lango saugumą. Jei esate įsigiję nebrangius langus, kuriuose dažniausiai naudojami paprasti apkaustai be apsaugos nuo įsilaužimo, „grybukai” yra geriausias būdas išspręsti su būsto saugumu susijusias problemas.