KLIENTŲ UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ISOTEX BLOKELIUS

Čia pateikiami dažniausiai klientų užduodami klausimai apie ISOTEX blokelius:

1. Kiek kainuoja ISOTEX blokelių „kubas“?

– ISOTEX blokelių kubiniais metrais neparduodame.
– Blokelių kaina skaičiuojama už m2, individuliai pagal Jūsų namo projektą.
– Papildomai sąmatoje pateikiame atvežimo į objektą kainą, armatūros ir betono apytikslį kiekį.
– Galime įvertinti darbų kainą.
– Žinodami savo pastato Iš ISOTEX sudedamąsias dalis, sužinote visų sienų apytikslę kainą.

ISOTEX

2. Kaip sužinoti sienos galutinę kainą, statant iš kitų blokelių?

Norint sužinoti galutinę kainą, statant pastatą iš kitų gamintojų blokelių, prie jau esamos blokelių kainos reikėtų pridėti išlaidas už:

– transportą pristatant blokelius į objektą,
– blokelių klijus,
– blokelių montavimą,
– sąramų formavimą,
– armatūrą sąramoms,
– betoną sąramoms,
– monolitinio žiedo įrengimą,
– armatūrą ir jos surišimą monolitiniam žiedui,
– betoną monolitiniam žiedui,
– termo profilius langų montavimui,
– klijus ir varžtus termo profilių montavimui,

 

 


– termo profilių montavimą,
– sienų apšiltinimo medžiagas,
– apšiltinimo medžiagų pristatymą ir iškrovimą,
– klijus apšiltinimo medžiagoms,
– smeiges apšiltinimo medžiagoms,
– apšiltinimo darbus,
– esant kampiniams langams – metalines atramas ir jų montavimą,
– papildomas sąnaudas už kurą bei statybos priežiūrą, susidarančias dėl iki trijų kartų ilgesnės statybų trukmės, nei statant iš ISOTEX,
– kitas papildomas išlaidas.

3. Turiu namą, pastatytą iš akyto betono ir apšiltintą neoporu, atitraukęs sekciją pamačiau, kad visa siena už jos supelėjusi. Ar statant su ISOTEX taip nebus?

Name, pastatytame iš ISOTEX blokelių, drėgmė nesikaupia.

4. Man neramu dėl siūlių tarp blokelių, ar pro tas vietas nepučia?

Blokeliai dedami sausu būdu, jų vidus užliejamas betonu. Betonas su armatūra suriša visą konstrukciją į vieną visumą, uždarydamas tiesiogines ertmes tarp vidaus ir išorės. Sieną užtinkavus visas oras, esantis tarp blokelių sujungimų ir blokelių kraštinėse tarp medžio skiedrų, yra papildomai izoliuojamas. Paprastai kalbant, procesas vykdomas panašiai, kaip naudojant akmens vatą. Kol jos neizoliuojame, per ją pučia vėjas ir ji nepilnai atlieka savo funkciją. Izoliavus menkiausius tarpelius, oras esantis akmens vatoje, palaiko pastato šilumą.

5. Ar iš šios medžiagos galima statyti trijų aukštų daugiabuti?

Taip, galima.

ISOTEX (1)
ISOTEX (2)
ISOTEX (3)
ISOTEX (4)

6. Ar galima statyti žiemą?

Taip, galima. Sezoniškumo nėra.

UAB Vekstrus ISOTEX (1)
UAB Vekstrus ISOTEX (2)
UAB Vekstrus ISOTEX (3)
UAB Vekstrus ISOTEX (4)

7. Ar galime žiemą tinkuoti išorę?

Šiuo atveju siūlome palaukti pavasario. Pastačius namą iš ISOTEX, pirmiausiai yra atliekami visi vidaus darbai, kad per tą laiką per sienas pasišalintų statybų metu atsiradusi drėgmė.

8. Kodėl sakote, kad siena iš ISOTEX yra vienalytė, ką tai reiškia?

Pavyzdžiui, įsivaizduokite sieną, kuri yra pastatyta iš dujų silikato, sąrama išlieta iš betono, o po ja padėtos silikatinės ar molinės plytos. Tai trys skirtingos medžiagos, kurios skirtingai geria ir atiduoda drėgmę, todėl atsiranda sienos įtrūkimo tikimybė. Su ISOTEX sistema visoje sienoje yra ta pati medžiaga – fibrolitas, o konstrukciją „suriša“ armuotas betonas.

9. Kodėl naujame A++ klasės name atsiranda pelėsis?

Jei vidaus patalpose yra per didelė vandens molekulių koncentracija ir nėra oro cirkuliacijos, molekulės tiesiog skverbiasi į pastato sienas. Daugiausiai drėksta šaltesnės vietos, tokios kaip sienų kampai, angokraščiai bei mažai apšiltintos sąramos. Jei pastato konstrukcija nesukurta perduoti vandens garus į išorę ar nėra stengiamasi kitais būdais sumažinti drėgmės perteklių, drėgniausiose vietose atsiranda pelėsis.

10. Kodėl ISOTEX sienos nepelija?

ISOTEX blokelių vidinės ir išorinės sienelės, tarpusavyje sujungtos šiltomis medžio skiedrų jungtimis, per kurias pasišalina perteklinė pastato drėgmė. Vidaus patalpose susidariusio oro slėgio pagalba, vandens garai išstumiami į lauką. Išorėje esantis sausesnis (labiau išretėjęs) oras vandens molekules „sugeria“.

11. Kiek „pakėlus“ sieną, užliejama betonu?

Sausu būdu dedamos šešios blokelių eilės (1,5 m.), tada užliejama betonu.

12. Kaip daromas ventiliuojamas fasadas?

Ant sienos pritvirtinama („prišaudoma“) vėjo izoliacija ir prisukami mediniai tašeliai, tada montuojama norima fasado apdaila. Į ISOTEX fasadą galima kalti vinis, sukti varžtus. Papildomai apšiltinti nereikia.

13. Neturiu pinigų fasadui, kiek laiko galima netinkuoti?

Namas, pastatytas iš ISOTEX blokelių netinkuotas gali būti tiek ilgai, kiek Jums prireiks.

14. Statysiu pirmą namą, bet nenoriu, kad jis būtų uošvienei ar pardavimui. Bandau sutaupyti, bet bijau suklysti. Man aplinkiniai sako statyk iš pigiausių blokelių, vis tiek jie nesimatys. Kokia Jūsų nuomonė?

Nėra paslaptis, kad namo statybos reikalauja nemažai lėšų ir visada norisi kuo labiau sutaupyti. Kadangi statote namą savo šeimos gerovei, nereikėtų taupyti pagrindinei pastato konstrukcijai, kurios vėliau nebegalėsite pakeisti. Geriau patartume pabandyti sutaupyti vidaus įrengimui, baldams, buitinei technikai. Įprastai šiems daiktams yra išleidžiama apie pusė namo statybai skirtų lėšų, tačiau po kelių metų ir vėl tenka perdažyti sienas, pakeisti baldus. Siekdami turėti kokybišką bei ekonomišką būstą, netaupykite pinigų namo pamatams, sienoms, stogui, langams, lauko durims, garažo vartams.

Sertifikatai ISOTEX

Esame oficialūs ISOTEX blokelių atstovai šiaurės Lietuvoje. Planuojate statyti namą? Krepkitės į mus, pasistengsime pateikti geriausią pasiūlymą!