Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

Lauko durys

Rinkoje būdami nuo 2002 metų pastebėjome problemas, kurios dažniausiai iškyla žmonėms su lauko durimis namams. Mes suradome sprendimą, kaip turėtų būti jos pagamintos, kad būtų ne tik gražaus dizaino, bet ir turėtų visas geriausias savybes.

Šarvuotos durys tinka tik butui

Dažnai žmonės ieško šarvuotų durų, galvodami, kad tai geriausias sprendimas jų būstui. Vis tik reikėtų žinoti, kad šios durys puikiai tinka tik butui, ar patalpai, kuri sujungta su šiltu koridoriumi. Kai šarvuotos durys dedamos lauko ir vidaus sujungimui, jas veikia didžiuliai temperatūrų svyravimai, todėl jos dažnai užsidengia drėgme, kartais net šerkšnu, pro duris išeina šiluma. Plastikinės durys taip pat dažnai nuvilia, nes po kurio laiko jos deformuojasi, tampa nesandarios.

Lauko durų namui konstrukcija

Mes ilgai analizavome, kaip turėtų būti pagamintos funkcionalioslauko durys namui ir dabar pristatome savo sprendimą. Mūsų durų konstrukciją sudaro kelių medžiagų kompozitas, kaip cinkuotas plienas ir medis, kurie yra apjungti. Nors duryse yra plieno, tačiau jos pagamintos taip, kad nepraleistų šalčio. Metalas naudojamas tam, kad sudarytų kuo daugiau stabilumo taškų, kurie apsaugo nuo neigiamo saulės poveikio.

Dar viena lauko durų problema būna pablukimai, todėl mes pasirinkome garažų vartų sistemose naudojamą PVC plėvelę, apsaugą nuo UV spindulių.

Tvirtas ir šiltas produktas už žemą kainą

Kuriam įvairių dizainų lauko duris namui, pro kurias norisi įeiti – daugybės spalvų, su mažesniais ar didesniais langeliais. Mums buvo svarbu, kad jos būtų atsparios šalčiui ir atmosferos poveikiui, taip pat, žinodami, kad statant namą žmonės skaičiuoja kiekvieną eurą, norėjome pagaminti produktą už pakankamai žemą kainą. Taigi, šios lauko durys pagamintos taip, kad būtų tvirtos, šiltos ir kartu ne brangios.