Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

Puikaus dizaino, tvirtos ir šiltos durys

     Mūsų įmonė su lauko durimis dirba jau nuo 2002 m. Per tiek metų darbo pastebėjome su kokiomis problemomos dažniausiai susiduria žmonės eksploatuodami lauko duris. Ilgai galvojome kaip turėtų būti jos pagamintos, kad būtų ne tik gražaus dizaino, bet ir turėtų visas geriausias savybes už priimtiną kainą.

     Didžiuojames galėdami pasiūlyti itin šiltas, modernaus ir klasikinio dizaino plienines lauko įėjimo duris „ARCTICA DOORS“. Tai funkcionalios, apšiltintos kompozicinės lauko durys. Mūsų durų konstrukciją sudaro kelių medžiagų kompozitas, kaip cinkuotas plienas ir medis, kurie yra tarpusavyje apjungti. Lauko durys gaminamos su poliuretano putos užpildu, kuris kartu su patikimomis tarpinėmis užtikrina puikią šilumos bei garso izoliaciją. Nors duryse yra plieno, tačiau jos pagamintos taip, kad nepraleistų šalčio. Metalas naudojamas tam, kad sudarytų kuo daugiau stabilumo taškų, kurie apsaugo nuo neigiamo saulės poveikio.

Durų savybės

alah bundzura
 • Durų šilumos laidumo koeficientas nuo U=0,63 [W/m2*K].
 • Durys sukurtos A, A+, A++ energinės klasės namų statyboms, „passive“ tipo namams.

 • Medinė stakta sutvirtinta cinkuoto plieno skarda

 • Šiltas slenkstis termo intarpu.

 • Varčios užpildas – putų poliuretanas.

 • Medinis varčios rėmas.

 • Varčios storis – 55 mm. 72 mm ir 100 mm.

 • Saugumo klasės: RC2, RC3, RC4.

 • Yra galimybė sumontuoti „ROTO“ daugiapakopę fiksavimo sistemą su tylia spyna

 • Akustinės savybės: Rw(C;Ctr)= 30(-2,-4)dB.

 • Kokybiška furnitūra (pilnavidūrė nerūdijančio plieno rankena su įpresuojamu žiedu, spynos ir cilindrai iš pasaulinių lyderių (ABBLOY ir WILKA)

     „Arctica doors” lauko durys projektuotos atsižvelgiant menkiausias smulkmenas. Viso to sunkaus darbo rezultatas – tvirtos, ilgaamžės ir itin šiltos lauko durys. Standartinės lauko durys su 72 mm. varčia atitinka A++ energinio naudingumo klasę. Jas galima montuoti ne tik senesnės, bet ir naujos statybos individualiuose namuos, o kas ieško durų „pasyviam namui” gali rinktis ir 100 mm. storio varčios duris, kurių šilumos laidumo koeficientas prasideda nuo U=0,63 [W/m2*K]. Šilumines savybes pagerina tinkamai įrengtos tarpinės tarp varčios ir staktos, specialiai pritaikytas termo slenkstis, neleidžiantis prasiskverbti šalčiui pro apačią.
     Mūsų durys ne tik tinkamai apšiltintos, bet ir tvirtos. Durims tvirtumą suteikia medinį rėmą ir poliuretano plokštę apgaubiantis vientisas cinkuoto plieno lakštas. Metalas naudojamas tam, kad sudarytų kuo daugiau stabilumo taškų, kurie apsaugo nuo laiko ir neigiamo saulės poveikio. Metalas apgaubia durų varčią aklinai kas neleidžia pasiskverbti į vidų drėgmei. Cinkuotu plienu sutvirtinta ir durų varčia, apsaugant ją nuo deformacijos po daugelio metų eksploatavimo.
     Dar vienas mūsų lauko durų privalumas, kad jų pairšius atsparus įbrėžimams ir saulės spinduliams. Visa tai dėka PVC plėvelės, kuri dažniausiai naudojama garažų vartų sistemose.

Durys pagal Jūsų poreikius ir skonį!

     Puikiai suprasdami kokia svarbi eksterjero detalė yra gyvenamojo namo lauko durys, didelį dėmesį skiriame ir jų dizainui. Galime pasiūlyti ir patarti kokios durys geriausiai derėtų prie gyvenamojo namo fasado ir aplinkos. Klientui patariant kokio dizaino duris rinktis, pirmiausia patariame atkreipti dėmesį į namo fasadą, jo spalvą,akreipti dėmesį į langus, į aplinkos elementus. Turime lauko durų modelių nuo įprastinio klasikinio stiliaus iki modernaus, šiuolaikinio stiliaus. Kiekvienas, net ir išrankiausias klientas ras sau geriausią sprendimą, nes daugumą detalių nuo durų rašto struktūros, iki pačių rankenų galima sukomplektuoti pagalindividualų skonį.

Šiltos lauko durys Arctica doors.
Šiltos lauko durys Arctica doors.
Šiltos lauko durys Arctica doors.
Šiltos lauko durys Arctica doors.
Šiltos lauko durys Arctica doors.

Šarvuotos durys tinka tik butui

     Dažnai žmonės ieško šarvuotų durų, galvodami, kad tai geriausias sprendimas jų būstui. Vis tik reikėtų žinoti, kad šios durys puikiai tinka tik butui, ar patalpai, kuri sujungta su šiltu koridoriumi. Kai šarvuotos durys dedamos lauko ir vidaus sujungimui, jas veikia didžiuliai temperatūrų svyravimai, todėl jos dažnai užsidengia drėgme, kartais net šerkšnu, pro duris išeina šiluma. Plastikinės durys taip pat dažnai nuvilia, nes po kurio laiko jos deformuojasi, tampa nesandarios. Kodėl verta rinktis kompozicines lauko duris Jums papasakos mūsų direktorius Raimondas!

Geriausiai klientų vertinamas duris visada turime sandėlyje! Norėdami sužinoti daugiau kreipkitės į mus nurodytais kontaktais arba apsilankykite mūsų el. parduotuvėje.